info@webkampanyasi.com (212) 535-6038

Web Sitesinin Faydaları

30 21:20:32-11-2017 Admin

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır. Hem kendi reklamınızı yapabilir hem de sitenize alacağınız reklamlar sayesinde ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Hergün milyonlarca kişi internette dolaşmaktadır. Bir ürün, hizmet ya da bilgi en önce internetten araştırılmaktadır.

Bir şirketin iş olanakları 24 saat 365 gün tüm Türkiye'ye ve Dünya'ya sunulmaktadır.

Web tasarım firmaların kurumsal bilgileri ve ürünler, hizmetler iletişim bilgileri gibi detaylara ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabilmesi için gereklidir.

 Ürünlerinizin, verdiğiniz hizmetlerin sınırsız reklamlarını web sitesi üzerinden yapabilirsiniz ve de bunun yanı sıra yaptığınız reklamları aynı anda yüzlerce kişiye ulaştırabilir ve satabilirsiniz. Bunun yanı sıra da web tasarım diğer reklam ve tanıtım hizmetlerine göre daha az maliyetlidir.

Web sitesi firmanızın kurumsal tarzını ve renklerini yansıtır. Bu nedenlede prestijinizi daha çok arttırır.

İletişimin ve ticaretin geleceği web üzerine kurulmaktadır. Web'de aynı anda hem ürün tanıtımı yapılıp hem de sipariş alınıp, verilebilmektedir. Ürün ve hizmetlerinizin kolayca satışını sağlar.

Ziyaretçi dünyanın neresinde olursa olsun size erişebilmektedir. Size ulaşmak isteyen kişiler webde her zaman bulunabilmektedir.

Web sitelerinin maliyeti, katalok, ve broşürden daha ucuz olmaktadır. Kartvizit, broşür vb. gibi tanıtım metaryelleri güncelliğini kaybetmektedir.Çalışma saatleri için ise mesai saatleri bitince elemanlar, personel işi bırakırken bir web sitesi asla işi bırakmaz. Siz dinlenirken, yemek yerken, gezerken hatta uyurken web sitesi insanlara bilgi verir, soruları alır, siparişleri alır, satış yapar v.b. gibi işlerinizi halleder.

Web'de haber, ürün, her zaman daha taze, güncel ve dinamik olmaktadır. Web ile iletişim daha hızlı, kolay ve ucuzdur.

Sizinle, firmanızla, ürününüzle alakalı bilgi edinmek isteyen kişinin ilk bakacagı adreslerin başında google yer almaktadır. Arama yapan kişilerin öncelikli olarak sizin web sitenizin çıkması için google uyumu önerilir. google+, youtube, facebook gibi ortamlarda paylaşacağınız içerikler sayesinde google aramalarında ön plana çıkmanız daha kolay olur.