info@webkampanyasi.com (212) 535-6038

Ekran Görüntüsü

İnşaat Web Sitesi 1

 Ücretsiz alan adı (Domain) örn: websiteniz.com

 Ücretsiz Hosting

 Ücretsiz firma kurumsal mail adresi 20 adet örn: isim@websiteniz.com

 Ücretsiz logo tasarım

 Ücretsiz Teknik destek

 Kolay kullanılır admin paneli (Kontrol sende...)

 Firmanızı ücretsiz olarak Türkiyenin en büyük rehber sitesine kayıt ediyoruz

 Firmanıza özel seo ayarları ile googlede üst sıralardasınız

 %100 Responsive tasarıım ,mobil, tablet uyumlu

249 TL

Responsive (mobil ve tablet uyumlu) tasarımlı İnşaat web sitesi yönetilebilir gelişmiş admin paneli sayesinde, web sitenizi çok kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir yazılıma sahiptir.  Kısaca site hakkında bilgi vermek gerekirse, sınırsız banner (slider) ekleyip, silebilirsiniz.  Ayrıca hakkımızda menüsüyle firmanız hakkındaki bilgileri  girebilir ve düzenleyebilirsiniz. İnşaat Web sitesinin projeler bölümü ile firmanıza ait olan bütün projeleri burada   detaylı bir şekilde girebilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. Hizmetlerimiz bölümü ile firmanıza ait olan hizmetlerinizi yönetim panelinden çok kolay bir şekilde ekleyip düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca referanslar bölümü ile de firmanıza ait olan referansları buradan yayınlayabilirsiniz. Iletişim bölümü sayesinde ise bütün müşterilerin firmanıza çok kolay bir şekilde iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz Ayrıca Google Haritalar bölümü ile Google haritası ekleyebilirsiniz.


Admin paneli hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse,sosyal ağlar bölümünden firmanıza ait olan sosyal ağları facebook, twitter,  instagram ve diğerlerini ekleyip silebilirsiniz. Menü yönetimi sayesinde footer ve üst menüleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İçerik yönetimi sayesinde firmanıza ait olan tüm içerikleri buradan çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. İletişim mesajları bölümünden müşterilerinizin web siteniz üzerinden gönderdiği tüm mesajları bu kısımda  görebilirsiniz. Ayrıca Banner yönetimi sayesinde web sitenizin ana sayfasında bulunan değişen Banner (slider) buradan düzenleyip silebilir yada yenilerini yükleyebilirsiniz. Projeler bölümünde ise firmanıza ait olan projeleri çok kolay bir şekilde düzenleyip yönetebilirsiniz. Biz sizi arayalım modülü ile web sitenizden gelen mesajlara buradan ulaşabilir ve müşterilerinizle irtibat kurabilirsiniz.i Daha sayamadığımız birçok özelliği inşaat web sitesi demosunu inceleyerek  görebilirsiniz.


Yönetim panelini incelemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bu mükemmel inşaat web sitesi için ilk yıl ödeyeceğiniz ücret 250 TL. Daha sonraki yıllarda ise sadece (Domain+Hosting+Teknik Destek) ücreti olan 40 Dolar=TL (40 doların o günkü TL. karşılığı) sahip olabilirsiniz.


Yönetim paneli demosunu incelemek için lütfen tıklayınız.

Kullanıcı adi: admin   Şifre: 334455     

Not: Demo sürümü olduğu için panelde yaptığınız değişiklikler gerçekleşmez.

Yorumlar

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir